Ekol Dedektiflik ve Araştırma Bürosu

+90 (212) 570 75 32

+90 (532) 260 19 58
+90 (850) 346 19 58


Şirket Ortak Araştırması

Yapılan araştırmalar doğrultusunda şirket ortağının yada şirketin fizibilitesi çıkarılır ve rapor halinde sunulur. Son zamanlarda küreselleşen dünya ekonomisinde artık ülkeler ayrımı kalkmış uluslar arası şirketler kar gördükleri ve kar düşündükleri bir hayli alanda, sektörde ve ülkede yatırım tasarlanmaktadır.

Ortaklık düşünen firmalar bu düşüncelerini icraata geçirmede bazı sıkıntılarla karşılaşabilmektedirler. Ortaklık kurmak istedikleri şirketlerin kendilerine sunulan ekonomik verileri gerçekle bağdaşmayabilmektedir. Firmalarının ekonomik verileri pozitif görünürken aslında negatif çıkabilmektedir. Bankalardan çekleri dönmüş olabilir, firma sahiplerinin dolandırıcılıktan sabıkaları olabilir. Bankalara büyük miktarda ödenmemiş kredi borçları olabilir veya piyasaya büyük miktarda borçları olabilir.

Bu şirketler ile ilgili ayrıntılı dedektiflik araştırması gerekmektedir. Lütfen özel dedektiflik hizmetleri için ödeyeceğiniz fiyatları gözünüzde büyütmeyin zira öteki tarafta kaybedeceğiniz milyonlara euro larınız vardır. Ekol Dedektiflik bürosunun yapacağı ayrıntılı tahlili ile ortaklık kuracağınız firma konusunda artık daha sağlıklı bir şekilde karar verebileceksiniz.