Ekol Dedektiflik ve Araştırma Bürosu

+90 (212) 570 75 32

+90 (532) 260 19 58
+90 (850) 346 19 58


Evlilik Öncesi

Evleneceğiniz kişi hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz? Kötü alışkanlıklarımı var? Aile yapısı size uygunmu? Ekol Dedektiflik ve Araştırma Bürosu, firmamız tarafından sağlanan evlilik öncesi kişi araştırma hizmetleri sayesinde, fertler hayatları için olan evlilik kararlarını özel dedektif bürolarımızın yardımlarıyla kolaylıkla alabilmektedir. Kişi araştırma hizmetlerimiz son senelerde en çok talep alan özel dedektiflik ferdi hizmetleri arasında bulunmaktadır. Kişi araştırma hizmetlerinden istifade etmekte olan insanlar geleceklerine ve evliliklerine önemli yatırımlar yaparlar.

Evliliğin mukaddes bir kurum olduğunu bilen özel dedektiflik bürolarımız, hizmet müddeti süresince konulara oldukça hassas ve duyarlı yaklaşacaktır. Hizmetlerimizde dedektiflik çalışanları fiziki, teknik ve sanal tekniklerle evlilik adaylarını araştırmakta ve araştırılan kişinin ayrıntılı tahlilleri çıkartılmaktadır.

Araştırma hizmetleri 15 gün sürmektedir. Kişi araştırma müddeti süresince özel dedektiflik bürolarımızın yürüteceği bütün çalışmalar iş odaklı ve çözüm garantilidir. 2 hafta müddet boyunca görev yapılacak olan fiziki araştırma hizmetlerimizde, evlilik adaylarının ikamet ettiği bölgelerdeki geçmişleri, çalıştığı işyerlerindeki kariyerleri, geçmişte beraber olduğu arkadaşları, varsa kötü alışkanları ve suça karışıp karışmadıkları özel dedektiflerimiz tarafından araştırılmaktadır.