Ekol Dedektiflik ve Araştırma Bürosu

+90 (212) 570 75 32

+90 (532) 260 19 58
+90 (850)x" 346 19 58


Adres Tespiti

Her türlü adres tespitlerinde ve araştırmasında bilgi ve tecrübemiz ile yanınızdayız. Özel Dedektiflerin en çok ve sık karşılaştığı ve en çok talep gören dosyalardan biridir Adres tespiti. İnsanlar çoğunlukla kayıp aile fertlerini, arkadaşlarını yada onları dolandıranların peşine düşüyor. Bazen peşine düşülen bir borçlu bazense müsaadesi kaybettirmiş bir arkadaş. Fakat ne olursa olsun netice değişmiyor. Adres tespiti için insanlar öncelikli olarak Özel Dedektiflerin yolunu tutuyor.

Gelişen teknolojiyle beraber Dünyada insanların birbirini bulması, iletişim halinde olması daha kolay bir hale geldi. Akıllı telefonlar Dünyayı insanların avuçlarının içine bıraktı sanki. Dünyanın bir ucundan başka bir ucuna insanların birbirini bulması öyle kolay ki. Tanıdıkları bulup onlarla iletişim kurmak bir yana diğer taraftan yeni arkadaşlıklar, arkadaşlıklar hem de yeni aşklar bulmanın da bir kapısı teknoloji.

Yatak odalarına kadar giren internet insanları yalnızlaştırırken sosyal ortamlarını internet üzerinden kurmalarını sağlar hale geldi. Ne alışverişe gidiliyor ne de daha önceki sohbet ortamları kuruluyor, eskiye değin ne varsa artık her şey internet üzerinden çözülmeye çalışılıyor. Kimi vakitlere internet insanların hayatını kurtarırken bazen de hayatını cehenneme çeviren bir etken halini alıyor. Tamamiyle dostane güvenerek girilen sohbet ortamları bir anda karabasana dönüşüp insanların hayatında unutamayacakları izler bırakabiliyor.

Arkadaş kılıklı dolandırıcılar bir takım vakit insanların parasını bir takım vakitse daha korkuncu olan canını alıyorlar. Hasta kişilerin elinin altında kötü niyetle kullanılan bu güç kontrol edilemez bir halde gün geçtikçe büyüyor. Zaman geçmiyor ki bir Televizyon haberinde veyahut gazete köşesinde dolandırılan insanların haberlerini görmeyelim. Arkadaş görünümlü düşmanlar mı dersiniz, başkasının resimleri altına saklanan saklı dolandırıcılar mı?

Peki ya bunlarla nasıl başa çıkacaksınız? Aslında vaziyet göründüğü kadar zor değil. Özel dedektifler bu konuda aldıkları eğitimin verdiği uzmanlıkla sizin arayıp da bulamadığınız eşiniz, arkadaşınız, düşmanınız, borçlunuz kim varsa bir çırpıda buluveriyor.

Teknolojiyi ellerinde bir silah gibi tutan bu insanlar aslında o silahın emniyetini kapatmadıklarını bilmiyor ve Özel Dedektiflerin devreye girmesiyle birlikte kendi bacaklarına sıkıveriyor. İnterneti ya da telefonu kullanarak dolandırıcılık yapanlar yahut, sanal ortamda dolaşıp reelde bir türlü bulunamayanlar, rastgele bir telefon numarasından arayıp rahatsız edenler, borçlular, düzenbazlar aradığınız her kim varsa hepsini bulmak bizim işimiz.

Ekol Dedektiflik yetiştirilmiş profesyonel Özel Dedektifleri ile kurduğu uzman kadrosunu siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyor. Aradığınız adresi size doğru şekilde sunabilmek için sizlerden aldığı bilgiyi doğruluk süzgecinden geçirip tamamiyle legal yollarla bulabilmek için ihtiyaç duyulan ön çalışmayı yapıyor.

Ön çalışmanın hemen peşinden kısa müddetli bir çalışma ile bilgilerine eriştiği kişi ile ilgili size sunulması şart olan, karşı tarafın kişilik haklarına zarar vermeyen bütün verileri raporlayarak bir dosya halinde elinize veriyor. Ekol Dedektiflik büromuz Özel Dedektiflik alanında profesyonel olmasının getirdiği deneyim ve kolayca doğru hizmeti, kaliteli bir sunumla sizlere sunuyor.