Ekol Dedektiflik ve Araştırma Bürosu

+90 (212) 570 75 32

+90 (532) 260 19 58
+90 (850) 346 19 58


EKOL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA BÜROSU

Yirmi birinci yüz sene başlarında ülkemizde ve dünyada hızla gelişme kaydeden özel dedektiflik araştırma şirketlerinin içerisinde 2006 seneninde kurulan Ekol Dedektiflik ve Araştırma Bürosu kurulan şirketimiz sektörümüzde ehemmiyetli bir açığı kapatmak emeliyle yola çıkmıştır.

Yoğun çalışmalar neticeninde profesyonel bir kadro ve alt yapı çalışmalarını bitiren firmamız müşterilerine emin ve doğru bilgi vermenin haklı gururunu yaşamaktadır. Müşteri güvenirliliği ile ilgili çok titiz çalışmalar yapan firmamız, psikolojik ve teknik tahliller/analizler neticesinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Aslolan müşterilerimizin bize duyacakları güvendir. Ancak tarafımıza yapılan müracaatların da aynı titizlik ve dikkat ile incelenmesi ve değerlendirilmesi gerekmektedir. Müracaat için buluşma alan müşterilerimiz ilk olarak müşteri bilgi formu doldurmak suretiyle ön müzakereye çağrı edilir, ön müzakere neticeninde uzman kadromuz tarafından ihtiyaç duyulan değerlendirilmeleri yapılan müşterilerimiz için ikinci görüşme teknik bilgi analizidir.Bizlere vereceğiniz bilgilerin gerçekliği ve güvenirliliği bizim için çok değerlidir. Gerekli iki ön görüşme neticeninde, ön araştırması bitiren müşterimize ekiplerimiz ile hizmet vermeye hazır hale geliriz.