Ekol Dedektiflik ve Araştırma Bürosu

+90 (212) 570 75 32

+90 (532) 260 19 58
+90 (850) 346 19 58


Ögrenci Araştırması

Son yıllarda artan uyuşturucu, kapkaç olayları ve gasp gibi durumları önlemek ve sizi bu konuda bilgilendirmek isteriz. Anne, baba veya velinin talebe çocukta gördükleri davranış bozuklukları, aile fertlerine olan alakasızlığı, derslerindeki başarısızlığı, bunlara kapı aralayan konu ve olayların araştırılması emeliyle anne, baba veya velinin başvurusu halinde istenen araştırma ve izleme yapılır.

Talebenin hane dışındaki hayatı izlenerek okula gidiş ve gelişi, arkadaşlık ettiği kişiler, bu kişilerin güvenirliliği, yaptığı işler, suça bulaşma vaziyetleri, alışkanlıkları, öğrencinin bu kişilerden edindiği alışkanlıklar, okuldaki davranışları, başarısı ve devamsızlık vaziyeti tespiti yapılarak anne, baba veya veliye bilgi verilecek.

İzleme müddetince, öğrencinin arkadaşlık ettiği veya okul etrafında saptadığımız, öğrencilere zarar verebileceğine inandığımız gasp ve hırsızlık suçu işleyenleri ile uyuşturucu madde satıcılarının yakalanması için okul müdürlerine ve emniyet birimlerine bilgi verilecektir.