Ekol Dedektiflik ve Araştırma Bürosu

+90 (212) 570 75 32

+90 (532) 260 19 58
+90 (850) 346 19 58


Eş Takibi

Aldatıldığınızımı düşünüyorsunuz? Eşinizin sizden habersiz birisiyle görüştüğünden mi şüpheleniyorsunuz? Eş takibi, son zamanlarda güven duygusunun azalmasıyla ve eşleri işkillendiren davranışların birleşmesiyle ister istemez acaba mı suali akla getiriyor.Çağımız ve hızla gelişen teknolojik alet ve yazılımlar neticesinde, artık bir bayan ve erkeğin arkadaşlık kurması an sorunu, bunları tetikleyici en büyük etkenler sosyal paylaşım ağları, mobil uygulamalar başta olmak üzere internette kurulan ve arkadaşlık isimi altında sunulan, ama aslen aile yapısını bozucu sıhhatsiz bir hayli yazılımsal sistemler bulunmaktadır.

Tüm bu tetikleyici etkenler az meyli olan zaafiyet gösterenler için, artık bir sebeb belkide kapı aralayabilmektedir.Tüm bu problemler aile içindeki güven problemlerini arttırmış olup eşlerden mağdur olan tarafı bir araştırmaya kuşkuya itmektedir. Bizler tam bu noktalarda sizlerin bilhassa eşinizin yanında olmadığınız vaziyetlerde eşiniz nasıl birisidir, ne yapıyor, kimlerle görüşüyor ve görüştükleri kişilerle samimiyet vaziyeti gibi bir çok bilgiye erişerek sizlere kanıt niteliği taşıyacak şekilde raporlamaktayız.

Eş Takibi; Bir çok ülkede olduğu gibi , ülkemizde de aile içi araştırmalar popüler bir faaliyettir. Aile ortamında sıkıntıların artması , aldatmlar ve kişilerin birbirlerini izlemelerinin olası olmadığı vaziyetlerde, özel bir dedektife ihtiyaç duyulmaktadır. Eş Takibi; Aile bireylerinin aile birliğinne zarar veren davranışların, kötü alışkanlıklara meyilli olup olmadıklarının yasalar doğrultusunda incelenmesi söz konusudur.

Eş Takibi; Aile içi bağlanma ve ilişkilerin itibar kaybetmesi halinde, bu vaziyete neden olan kişilerin tavır ve hareketlerinin araştırılması ile alakalıdır. Saklı gözetleme ve izlemede dürüstlük asal alınır. Aile fertlerinin hukuk davalarında davacı veyadavalı taraf yerine suç teşkil etmeyen konularda araştırma yapılıp, delillerin toplanıp alakalı kimseye verilmesidir.Özel dedektif büroları belirli devlete bağlı ticari müesseselere bağlı olarak çalışan ticari şirketlerdir.

Eş takibi hizmeti alacak fertlerin ilk olarak konudan emin olup bir dava açmış olması gerekir, paralelinde özel dedektif de ihtiyaç duyulan kanıt ve adli koşulların oluşumunu sağlar. Eş takibi, yarar idaresi bazında değerlendirme ve inceleme yapılırsa öncelikli gözükecek şey özel dedektiflikte bu zamana kadar en yararlı olan inceleme olduğu seçilecektir.

Eş takibi, insanın profesyonel destek almadan tek başına üstlenebileceği bir başlık olmamasıyla beraber amatör olarak girişilen eş takibi örneklerinde istenilen neticelerin alınamadığı, ilerleme kaydedilemediği birçok defa görülmüştür.

Eş takibi yapılırken özel dedektiflerin yordamları pek değişmemekle birlikte eş takibi yıllar senesi süregeldiği ve canlılığını sürdürdüğünden hemen hemen bütün özel dedektifler artık otomatikleşmiş gibi eş takibi yapmaktadırlar. Ekol Dedektiflik ve Araştırma Bürosu olarak profesyonel ekimiz ile çalışmalarımızı sağlamaktayız.