Ekol Dedektiflik ve Araştırma Bürosu

+90 (212) 570 75 32

+90 (532) 260 19 58
+90 (850) 346 19 58


Dedektif Fiyatları

Ekol Dedektiflik ve Araştırma Bürosu firmamızca gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizde sizlere her vakit uygun ücret aralıklarında yardımcı olmaya çalışmaktayız. Bu yüzden sektörde kaliteden ödün vermeden hizmetlerimizi gerçekleştirmek ve bunun yanında hızlı sonuçlar ele geçirerek kısa müddette istediğiniz neticelere erişmenizi sağlamaktayız.

Sunduğumuz hizmetlere bağlı olarak değişen fiyatların olduğunuz söylemek isteriz. Zira firmamız bünyesinde her hizmet değişik şekilde fiyatlandırılmakta ve ansızın fazla hizmet satın alındığında dedektif kiralama ücretleri buna göre farklılık göstermektedir. Ücret aşamasında tesirli olan kimi etmenler arasında yapılacak çalışmaların ne kadar kapsamı geniş olduğu, çalışmanın ne kadar süreceği ve isteyen isteklerin sayısı gibi hizmetler bulunmaktadır.

Ayrıntılı bir ücret bilgisi almak için bizimle iletişime geçmeli ve bu arada özel dedektiflik bürosu fiyat önerilerimizi incelemenizi öneririz. Fiyat ile ilgili çalışma arkadaşlarımız sizlere ayrıntılı bilgiler sunmaları yanında her hizmetin karşılığında istediğimiz fiyatları en başından sonuna kadar listeleyecektir. Fiyat bilgisi almak için yapmanız şart olan 7/24 destek hatlarımızı aramak ve hangi konuda dedektiflik hizmeti almak istediğiniz belirtmeniz kadar kolaydır.