DOLANDIRICILIK ve İCRA ARAŞTIRMASI

İş hayatında son zamanlarda artan dolandırıcılık ve sahtekarlık, sizlere maddi ve manevi çöküntüler yaşatmaktadır.

İş hayatında son zamanlarda artan üçkağıtçılık, dolandırıcılık, sahtekarlık ve kredi kartı dolandırıcılık olayları, sizleri maddi ve manevi çöküntüler yaşatmakta olup insanların hukuki yönlerden mağdur olmalarına yol açıla bilmektedir.

EKOL DEDEKTİFLİK olarak Uzman kadrosu ile 7/24 Saat hizmetinizdedir.

Günümüz Türkiye'sinde artan Dolandırıcılık vak'aları hayli fazlalaşmış bulunmaktadır, artan Dolandırıcılık vak'aları genellikle İnternet üzerinde yoğunlaşmış olup insanları fazlasıyla rahatsız edecek seviyelere gelmiş bulunmaktadır. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde insanların farklı yoldan elde edilmiş bilgileri farklı şekillerde, İnternet korsanları tarafından Dolandırıcılık vak'aları hayli artmış bulunmakta olup bu konuda şikayet vak'aları da ciddi seviyelere gelmiştir.

İCRA ARAŞTIRMASI

EKOL DEDEKTİFLİK olarak bu yönde oldukça fazla talep alıyoruz.

Mağdur olmanıza sebep şahısların mal kaçırması, farklı kimliklerle bankalara yatırdıkları para ve üzerine bulunan evlerin tespiti, için tarafımıza verilecek ek bilgiler oldukça önem taşır, İcra Araştırmalarında Kurumsal kimlik taşıyan firmalar veya Bireysel Hizmetler isteyen bir çok kişiye EKOL DEDEKTİFLİK olarak profesyonel hizmet sunmaktayız.

EKOL DEDEKTİFLİK olarak bize başvurduğunuzda elinizde az da olsa bir duyum veya bilgi varsa bu bizim işe nereden başlayacağımız konusunda ipucu verir. Eğer sağlam ipuçları yakalarsak, sonuca gitmek çok da zor olmaz.

UZMAN KADROMUZ bu konuda oldukça deneyim sahibidir ve sonuca gitme yüzdemiz oldukça yüksektir.

 

Dedektif

Ozel Dedektif

Dedektiflik Burolari

Dedektif Burosu

Dedektif Fiyatlari
Ozel Dedektiflik Burosu
Dedektif Es Takibi