BOŞANMA VE VELAYET DAVALARI

Boşanma aşamasındasınız. Sizi bağlayan tek şey çocuğunuz ve onun sizde kalmasını istiyor musunuz...!

Boşanma davaları Konusunda Uzman Dedektiflik Hizmetimizle Yanınızdayız. Eşiniz ile birbirinizi artık saygıyla dinlemiyor, yaşananları birbirinizin bakış açısı ile algılıyorsanız, problemlerinizi konuşamıyor, duygu ve düşüncelerinizi açıkça ifade edemiyorsanız, iletişim kurmaya kalktığınızda öfke patlamaları yaşanıyor ve birbirinize karşı incitici, davranışlarda bulunuyorsanız, birbirinizi olduğu gibi kabullenemiyor ve beklentilerinizi ifade edemiyorsanız, sorunlarınızı kendi başınıza çözmekten umudunuzu kesmiş artık mutsuzsanız ve boşanma sürecine girdiyseniz..!

Mahkeme aşamasında olan boşanma ve velayet davaları ve bu suretten doğan anlaşmazlıklar yaşıyorsanız, çocuğunuzun velayetini almak istiyor fakat ulaşamıyorsanız, Kafanızdaki tüm sorular uzman ekibimiz tarafından cevaplanarak boşanma davaları için delil niteliğinde bilgileri titiz bir çalışma sonucunda size sunuyoruz.

Eşinizle ayrıldınız ya da boşanma aşamasındasınız. Sizi bağlayan tek şey çocuğunuz, Çocuğunuzun sizde kalmasını istiyorsunuz, Eşiniz size çocuğunuzu göstermiyor ve çocuğunuzun velayetini nasıl üzerinize geçireceğinizi bilmiyorsunuz! Boşanma ve velayet davaları için delil niteliğinde bilgileri titiz bir çalışma sonucunda size sunuyoruz.

Şu çok önemlidir ki çocuğunuz 7 yaşına kadar genellikle anne tarafına verilir aksi bir şey veya delil mahkemelere sunulmadıkça....!

Yalnız 7 yaşından sonrası pedagog nezaretinde çocuğa danışılarak pedagogun vericiği rapor mahkemece ayrıca değerlendirilmeye alınacaktır. EKOL DEDEKTİFLİK olarak biz Velayet Davalarına ayrıca önem vermekteyiz çünkü çocuklarınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliriz.

 

Dedektif

Ozel Dedektif

Dedektiflik Burolari

Dedektif Burosu

Dedektif Fiyatlari
Ozel Dedektiflik Burosu
Dedektif Es Takibi